Lavantalı Konak

Lavantalı Restoran

Rezervasyon

+90 534 560 35 18

Adres

Hıdırlık Mah, 2124-1 Sk No:3-1, 35460 Seferihisar/İzmir

E-posta

bilgi@lavantalikonak.com

Lavantalı Konak

Lavantalı Restoran

Otel konaklama hizmetimizin yanı sıra hem otel konuklarımıza  hem de dışarıdan gelen misafirlerimize sunduğumuz aktif bir restoran hizmetimiz bulunuyor.

Restoranımızda saat 11.00’e kadar  kahvaltı servisi veriyoruz. Zengin serpme kahvaltı menümüzde; ev yapımı reçellerimiz, yöresel peynirlerimiz, pişi ve mevsim yeşillikleri sunuyoruz.

Öğlen ve akşam yemeklerimiz için restoran ve meyhane hizmeti sunuyoruz. Ara sıcaklarımız, mezelerimiz, ızgara balık et çeşitlerimizle beraber zengin ve lezzetli meze çeşitlerimiz bulunuyor.

Hakkımızda

Ne Dediler?

Sürpriz Bir Yer
Sığacık’ta boyle bir mekanin oldugunu ogrenmek guzel bir surpriz oldu. Manzarasi muazzam. Karakterli bir yapi, Otel soğukluğu yok. Isletme sahipleri cok candan. Yemekte mezeler ve balık cok iyidi.

Ebru I.

Sonnenuntergang
Es ist ein Ort, den Sie zufällig besuchen. Als ob Sie sich fühlen, das er zu Ihnen gehört. Sie werden das Gefühl haben, dorthin zu gehören. Lassen Sie sich von einen Foto davon überzeugen, den Sonnenuntergang vor Ort zu beobachten. Auf jeden Fall ein empfehlenswerter Ort zum Entspannen und Erholen.

Erhan U